Foreman - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: %s - Press Shift-F12 to release the cursor.
ja: %s - マウスを使えるように、Shift+F12を押して下さい

en: %s Distribution
ja: %s ディストリビューション

en: %s Host
ja: %s ホスト

en: %s Parameters updated, see below for more information
ja: %s アップデートされた設定、情報は下に調べて下さい

en: %s Template
ja: %s テンプレート

en: %s ago
ja: %s 前

en: %s console is not supported at this time
ja: %s コンソールはまだ操作されていません

en: %s day ago | %s days ago
ja[0]: %s 日前

en: %s minute ago | %s minutes ago
ja[0]: %s 分前

en: %s month ago | %s months ago
ja[0]: %s ヶ月前

en: %s selected hosts
ja: %s セレクトされたホスト

en: %s week ago | %s weeks ago
ja[0]: %s 週前

en: Password
ja: パスワード

en: Username
ja: ユーザー名
